szczepanskibohdan
2022-01-29

Bohdan Szczepański

Artykułów: 0 Komentarzy: 0 Miasto: Hola Województwo: lubelskie Kategoria: Dom i ogród
Opis

Jestem po studiach inżynierskich na wydziale architektury. Moje zainteresowania związane są z projektowaniem wnętrz, dlatego podjąłem pracę jako architekt. Zajmuję się głównie domkami jednorodzinnymi i wakacyjnymi. Za pomocą profesjonalnych programów wspomagania projektowego, jestem w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania nawet w klasycznie skonstruowanych budynkach.

Moją mocną stroną jest umiejętność zrozumienia oczekiwań klienta i przedstawienia ich w sposób graficzny przy zastosowaniu wiedzy technicznej i projektowej. Potrafię znaleźć takie technologie i materiały, które mieszczą się w ramach budżetowych klienta, a jednocześnie spełniają wysokie standardy nowoczesnego wzornictwa i designu.

Jestem osobą bardzo pracowitą i rzetelną. Podjęte zadania wykonuję do końca, niezależnie od napotkanych trudności. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe pokazało mi, że potrafię zaprojektować wnętrza tak, aby zrealizować marzenia klientów lub czasem nawet je przekroczyć. Na sukces w mojej pracy składa się przed wszystkim odpowiedzialność za projekt i zadbanie o jak najwyższą jakość wykonywanej usługi.

Tagi

Bohdan nie opublikował jeszcze żadnych tagów.

Komentarze

Bohdan nie dodał jeszcze żadnego komentarza.

Artykuły

Bohdan nie opublikował jeszcze żadnego artykułu.